4 traukos faktoriai romantiškuose santykiuose

Pakalbėkime apie keturis traukos faktorius romantiškuose santykiuose. Psichologija remiasi traukos teorija, kuri pristato išvaizdą, artumą, panašumą ir vienas kito papildymą kaip 4 pagrindinius veiksnius, lemiančius tarpasmeninę trauką. Panagrinėkime ir pasigilinkime į kiekvieną iš šių faktorių. daugiau..

Ar Jūsų partneris jumis manipuliuoja?

Slaptas manipuliavimas yra emocinio smurto forma, norint kontroliuoti žmogų ir pasinaudoti juo. Emocinis smurtautojas bando savo auką palaužti dvasiškai ir psihologiškai, siekia sunaikinti savivertę, kontroliuoja mąstymo, jausmų ir elgesio būdą, padaro savo auką priklausomą nuo jo ir nesugebančią ištrūkti nuo jo toksinės galios. daugiau..

Finansiniai tikslai ir vertybės poroje

Jeigu esi buvęs santykiuose ilgesnį laiką, ypač jei buvai santuokoje ar gyvenote kartu, tikrai buvai susidūręs su konfliktais dėl piniginių reikalų. Viena iš didžiausių problemų santykiuose yra skirtumai vertybėse, tiksluose ir įpročiuose, ypač kai kalbama apie pinigus. Pinigai negali nupirkti meilės, bet tikrai gali ją sugriauti. daugiau..

Seksualinis porų suderinamumas

Fizinis suartėjimas - itin įdomus laikotarpis poroms, kurios pradeda tyrinėti savo fizinį ir emocinį ryšį. Vieniems tai gali pasirodyti kaip lengva ir linksma patirtis, kitiems tai gali būti frustruojantis laikotarpis, reikalaujantis šiek tiek tyrinėjimų ir dėmesio sutelkimo į skirtingus seksualinius poreikius. daugiau..

Ar jis pasiruošęs įsipareigoti?

Santykiams šiek tiek įsibėgėjus, po daugiau nei kelių pasimatymų, o galbūt ir savaitgalio ar atostogų kartu turbūt ne vienai kyla klausimas, ar šiam vyrui patinkate pakankamai, kad jis įsipareigotų rimtiems santykiams. Kai vyras gali ir nori įsipareigoti, jūs akivaizdžiai matysite kelis pagrindinius požymius, jog jūs jam patinkate daugiau nei draugė ir jog jis mato savo ateitį su jumis. daugiau..